به سایت رسمی شرکت بهتاژ نوید خوش آمدید.

بهتاژ نوید یعنی نوید بهترین کلبه آرامش . این شرکت در سال 1380 تأسیس گردید و در بدو تأسیس در دو واحد ساختمان و کشاورزی فعالیت خود را آغاز و تا کنون صدها پروژه ی کوچک و بزرگ را با موفقیت به انجام رسانیده است.همواره تمام امور  خود را با محوریت علم و بهره گیری از تجربه و با رعایت تمام اصول به پیش می برد .
امروزه ما با تجربه و دانش خود و بهره مندی از اساتید برجسته دانشگاه و نخبگان علمی و استعانت از علم و تجربه آنان با افتخار اعلام می داریم در حوزه عمران جزء بهترین ها بوده و با اراده مصمم آماده برداشتن گام های بلند و موثر در پروژه های ملی و بین المللی می باشیم. ما در تمام امور ساختمان، مشاوره، طراحی و اجرای بلندمرتبه ترین برجها، مدرن ترین ویلاها، ساختمانها و مراکز درمانی ، خدماتی ، رفاهی، راه، پل سازی و کشاورزی به کمک کارفرمایان گرامی (دولتی و خصوصی) خواهیم آمد تا با سپردن آن امور به مجموعه شرکت به لحاظ صرفه اقتصادی و کیفیت با خاطری آسوده در موعد مقرر پروژه ها را با انجام تمام تعهدات تحویل گرفته و با گارانتی شرکت با خاطری آسوده تر بهره برداری نمایند. سوابق نشان می دهد که با انجام اولین تعهد، کارفرمایان محترم کلیه امور آینده خود را به ما سپرده اند که این خود نشانه تعهد و تخصص شرکت می باشد.

 علاوه بر انجام و پذیرش و اجرای پیمانکاری پروژه های عمرانی از سال 97 شرکت مبادرت به ساخت اماکن مسکونی و تفریحی در تهران و شمال کشور نموده که در قسمت فروش قابل رصد می باشد

لازم به ذکر است کلیه اماکن ساخته شده که صفر تا صد توسط شرکت طراحی، تهیه و اجرا گردیده از سال 97 از گارانتی 20 ساله برخوردار خواهد بود.

اگر دنبال لاکچری ترین ویلا و نادرترین برجها و بی نظیرترین فضا و منظر هستید با ما تماس بگیرید.

تغییر لوگو شرکت

لوگوی اولیه شرکت به شکل روبرو بوده که از سال ۹۴ به لوگوی جدید تغییر یافت.